Політика конфіденційності

Дата набуття чинності: 15-04-2024

Ваша конфіденційність важлива для нас

Cardiffmuebles.com знаходиться за адресою

Cardiffmuebles.com

Україна

+38 (044) 343-59-87

Політика Cardiffmuebles.com полягає в тому, щоб поважати вашу конфіденційність щодо будь-якої інформації, яку ми можемо збирати під час роботи нашого веб-сайту. Ця Політика конфіденційності застосовується до сайту cardiffmuebles.com/ (далі “ми”, “нас” або “cardiffmuebles.com/”). Ми поважаємо вашу конфіденційність і зобов’язуємося захищати особисту інформацію, яку ви можете надати нам через Веб-сайт. Ми прийняли цю політику конфіденційності (“Політика конфіденційності”), щоб пояснити, яка інформація може бути зібрана на нашому Веб-сайті, як ми використовуємо цю інформацію та за яких обставин ми можемо розкривати інформацію третім особам. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до інформації, яку ми збираємо через Веб-сайт, і не поширюється на збір інформації з інших джерел.

Ця Політика конфіденційності разом з Умовами надання послуг, розміщеними на нашому Веб-сайті, встановлює загальні правила і політику, що регулюють використання вами нашого Веб-сайту. Залежно від ваших дій під час відвідування нашого Веб-сайту, вам може знадобитися погодитися з додатковими умовами надання послуг.

    1. Зміни в політиці конфіденційності

    Хоча більшість змін, швидше за все, будуть незначними, Cardiffmuebles.com може змінювати свою Політику конфіденційності час від часу і на власний розсуд Cardiffmuebles.com. Cardiffmuebles.com закликає відвідувачів часто перевіряти цю сторінку на предмет будь-яких змін в Політиці конфіденційності. Ваше подальше використання цього сайту після будь-якої зміни в цій Політиці конфіденційності буде означати вашу згоду з такою зміною.

    2. Контактна інформація та кредит

    Якщо у вас виникли запитання щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою або телефоном.

    © Авторське право 2024 cardiffmuebles.com. Усі права захищено. | Політика Конфіденційності